خانه / اخبار / جدایی دین از سیاست سنگر آمریکا برای سلطه بر ایران است

جدایی دین از سیاست سنگر آمریکا برای سلطه بر ایران است

حضرت آیت الله خامنه ای «جدایی دین از سیاست» را یکی دیگر از سنگرهای امریکا برای سلطه بر ایران دانستند و افزودند: انقلاب اسلامی این سنگر را نیز نابود کرد.

به گزارش صوفیه نت به نقل از خامنه ای آی ار؛ رهبر معظم انقلاب در اولین روز از سال ۱۳۹۵ در جمع زائران حرم رضوی فرمودند: یک سنگر دیگر از سنگرهای دشمن، جدایی دین از سیاست بود.

ایشان افزودند: به همه باورانده بودند که دین باید در محیط سیاست، در محیط زندگی و در نظام اجتماعی دخالت نکند؛ این را باورانده بودند.

???? ? ??????? ???? ?????? ?? ??? ???? ????

Buy cheap Viagra online

ادامه دادند: حالا آنهایی که با دین سروکار نداشتند که به جای خود، حتّی متدینین و حتّی بعضی از علمای دین باور نمیکردند که اسلام بتواند در مسائل سیاسی دخالت کند؛ این در حالی است که اصل تولّد اسلام در اوّل، با رویکرد سیاسی بود. پیغمبر اکرم اوّلین کاری که در مدینه کرد، حکومت تشکیل داد، امّا این باور را در ذهنها گنجانده بودند و از این سنگر علیه نظام و علیه کشور و علیه مردم فعّالیت میکردند. جمهوری اسلامی آمد و این سنگر را هم منهدم کرد و نابود کرد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: امروز درباره‌ی مسائل کشور از دیدگاه اسلامی و قرآنی، جوانهای ما و دانشجوهای ما در دانشگاه‌های ما [هم] دارند کار میکنند و تلاش میکنند، چه برسد به علما و حوزه‌های علمیه و مانند اینها.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *