خانه / نرم افزار / نرم افزار اندروید بررسی عقاید فرقه گنابادیه

نرم افزار اندروید بررسی عقاید فرقه گنابادیه

نرم افزار اندروید “بررسی عقاید فرقه گنابادیه” با هدف نقد عرفان التقاطی فرقه گنابادیه به همت موسسه راهبردی حق پژوهی تولید شد.

نرم افزار اندروید “بررسی عقاید فرقه گنابادیه” با هدف نقد عرفان التقاطی فرقه گنابادیه به همت موسسه راهبردی حق پژوهی تولید شد.

این نرم افزار در چهار بخش به موضوعات مختلفی در این زمینه پرداخته است.

بخش‌ اول‌ این نرم افزار به تعريف‌ و تفاوت‌ عرفان‌ اسلامي‌ و التقاطي‌، اهميت‌ و خاستگاه‌ آن‌ و راههاي‌ معرفت‌ می پردازد.

Buy cheap Viagra online

android

بخش دوم با عنوان‌ سيماي‌ عرفان‌ در منابع‌ اسلامي‌، مشتمل‌ بر بيست‌ و سه‌ عنوان‌ نسبت‌ دين‌ و عرفان‌، ماهيت‌ عرفان‌ ناب‌ و چگونگي‌ دست‌يابي‌ به‌ آن‌ همراه‌ با اهميت‌ معرفت‌ نفس‌ و ديدگاه‌ علامه‌ طباطبايي‌ پيرامون‌ آن‌ و در نهايت‌ سيماي‌ عارف‌ ديني‌ و ويژگي‌هاي‌ وي‌ می باشد.

بخش‌ سوم‌ پيشينه‌ي‌ عرفان‌ و تصوف‌ پيدايش‌ عرفان‌ و تصوف‌ در جهان‌ اسلام‌ همراه‌ با گزارشي‌ كوتاه‌ از گرايش‌هاي‌ عرفاني‌ قرن‌ اول‌، دوم‌ و قرن‌ سوم‌ تا هفتم‌ و پس‌ از آن‌ را  مورد بررسی قرار می دهد.

بخش‌ چهارم‌ با عنوان‌ تصوف‌ گنابادي‌ آخرين‌ بخش‌ اين‌ پژوهش‌ را تشكيل‌ مي‌دهد و تلاش می کند تحقيقي‌ علمي‌ و ميداني‌ قرائت‌ اين‌ فرقه‌ از ولايت‌، معنويت‌، شريعت‌، اجتهاد، بيعت‌، كشف‌ و شهود و تكليف‌ با استناد به‌ آيات‌ و روايات‌ مورد نقد و بررسي‌ قرار گيرد.
بيان‌ جايگاه‌ نواب‌ اربعه‌، قطب‌ و اهميت‌ شيخ‌ و مرشد و نحوه‌ي‌ تعامل‌ مريدان‌ با وي‌ همراه‌ با ارائه‌ي‌ ديدگاه‌ صاحب‌نظران‌ بزرگ‌ شيعي‌ درباره‌ي‌ اين‌ فرقه‌ از جمله‌ ديگر مباحثي‌ است‌ كه‌ به‌ آن‌ پرداخته‌ شده‌ است‌.

لینک دانلود نرم افزار اندروید

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *