خانه / اخبار / بیلبورد و پلاکاردهای تبلیغاتی تفکرات انحرافی فرقه اهل حق در سطح شهر+عکس

بیلبورد و پلاکاردهای تبلیغاتی تفکرات انحرافی فرقه اهل حق در سطح شهر+عکس

حرمت شکنی فرقه ضاله اهل حق در ایام اربعین حسینی همراه با حمایت بی‌سابقه مسئولین در حالی در سطح شهر کرمانشاه افزایش یافته، که این شهر شهید پرور در این ایام با مهمان نوازی گرم خود میزبان صدها هزار مسافر اربعین است.

صوفیه نت در تاریخ ۱آبان۹۵ پرده از ملاقات هدفمند پنج تن از مسئولین رده بالای استان کرمانشاه برداشت. عبور این افراد از خط قرمز مراجع تقلید در حالی صورت گرفت که تصاویر آن‌ها در منزل شخصی سید نصرالدین حیدری رهبر جامعه اهل حق توسط صوفیه نت  نتشر شد تا متانت و وقار این پنج نفر زیر سوال رود و اوج ذلت و خواری دولت تدبیر و امید به نمایش گذاشته شود.

هنوز یک ماه از این ملاقات نگذشته است که فرقه ضاله اهل حق در یک آزادی عمل بی‌سابقه به تبلیغات تفکرات انحرافی خود با کمک بیلبورد و پلاکاردهای تبلیغاتی در سطح شهر پرداخته تا در آینده نزدیک شاهد سناریوهای جدید باشیم.

همراهی مسئولین این شهر با فرقه ضاله اهل حق به این جا ختم نشد بلکه روزنامه تبلور اندیشه امروز (۲۲ آبان۹۵) صفحه اول خود را به جشن خاوندکار این فرقه اختصاص داد تا تمام رسانه‌ها و سطح شهر، در اختیار این فرقه گذاشته شود.

Buy cheap Viagra online

حرمت شکنی فرقه ضاله اهل حق در ایام اربعین حسینی همراه با حمایت بی‌سابقه مسئولین در حالی در سطح شهر کرمانشاه افزایش یافته که این شهر شهید پرور در این ایام با مهمان نوازی گرم خود میزبان صدها هزار، مسافر اربعین است.

لازم به ذکر است جشن خاوندکار اهل حق از ۲۲ آبان شروع می‌شود و تا ۲۴ آبان ادامه دارد.

اخبار تکمیلی به زودی منتشر خواهد شد.

photo_2016-11-11_23-26-39 photo_2016-11-11_21-41-45

درباره ی admin

همچنین ببینید

از رسیدن صوفیه سیاسی به ناکجاآباد تا توهین به اطرافیان نورعلی تابنده

بازیچه شدن نورعلی تابنده توسط مشاورین سیاسی و هدایت این فرقه به ناکجا آباد با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *