خانه / اخبار / تراژدی تلخ نفوذ صوفیه ذهبیه با بازی آموزش و پرورش دزفول

تراژدی تلخ نفوذ صوفیه ذهبیه با بازی آموزش و پرورش دزفول

بازیگری آموزش و پرورش دزفول به کارگردانی صوفیه ذهبیه در حال پیاده کردن نمایش پروژه نفوذ در مراکز حساس این شهر می‌باشد.

پروژه نفوذ، یکی از موفق‌ترین نوع توقف کردن حرکت الهی انبیاء توسط دشمنان آموزه‌های اصیل الهی است. نفوذ تفکرات انحرافی در بدنه اسلام ناب محمدی، برای جلوگیری از پیشبرد اهداف انقلابی شکل می‌گیرد و استکبار جهانی برای گسترش آن از تمام توان و ابزار خود استفاده می‌کند.

در پروژه نفوذ استفاده ابزاری از اشخاص به عنوان بازیگر، نقش اساسی در تحقق طرح نفوذ ایفأ می‌کند. به همین خاطر دریکی از تعریف‌های نفوذ آمده است« نفوذ را می‌توان رابطه میان بازیگرانی دانست که به موجب آن یک بازیگر، بازیگران دیگر را وادار می‌کند تا به طریقی که خواست خود آن‌ها نیست عمل کنند» [۱] امروزه این نوع نفوذ در شهرستان دزفول با کارگردانی صوفیه ذهبیه و بازی آموزش پرورش در حال اجرا است.

بعد از شکست‌های متوالی دشمنان انقلاب مردمی ایران، یک جریان نرم و آرام به نام نفوذ شکل گرفت تا از این طریق به تضعیف باورهای اسلامی وانقلابی مردم روی آورند. خطرناک‌ترین نوع نفوذ که بارها رهبرفرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به آن اشاره کرده است نفوذ در مراکز علمی کشور است «الان هم شروع کرده‌اند و برنامه‌ریزی کرده‌اند برای نفوذ؛ انواع و اقسام طُرق را من محاسبه می‌کردم با خودم، دیدم شاید حدود ده راه مهم را برای نفوذ در کشور پیدا کرده‌اند و دارند عمل می‌کنند؛ همین حالا دارند عمل می‌کنند. یکی‌اش راه علمی است؛ از طریق ارتباط با دانشگاه‌ها، ارتباط با دانشمندان، ارتباط با استاد، ارتباط با دانشجو کنفرانس‌های به‌ظاهر علمی ولی در باطن برای نفوذ» [۲]

طبق رصد میدانی صورت گرفته صوفیه نت، چندین مراکز علمی و آموزشی در دزفول با حمایت صوفیه ذهبیه ساخته شده است تا خطرناک‌ترین نوع نفوذ در این شهر تحقق یافته باشد.

نفوذ خطرناک فرقه صوفیه ذهبیه در دزفول تا جای پیش رفته که دیگر نمی‌توان از آن به عنوان یک حرکت نرم و آرام یاد کرد. حرکتی که چند سالی است از حالت چراغ خاموش خارج شده و کار به جای رسیده، که این فرقه ضاله از اسم بزرگان فراری یا اقطاب فرقه برای ساختمان‌های علمی و بهداشتی استفاده می‌کند.

شنیده‌ها حاکی از آن دارد؛ بعضی از مسئولین این شهر به خاطر نفوذ این فرقه در دزفول چشمان خود را به روی این واقعیت تلخ بسته‌اند تا در زمان انتخابات از پتانسیل این فرقه ضاله استفاده ابزاری کنند تا خاطرات فتنه ۸۸ این بار در دزفول تحقق یابد و کروبی‌های شهرستان دزفول یاد پدر معنوی خود را هم چنان زنده نگه دارند.

امیدوارم وزیرمحترم آموزش و پرورش با اعزام هیئتی به شهرستان دزفول به بررسی و تحقیق در این زمینه بپردازد تا با پاکسازی بازیگران پروژه نفوذ در دزفول، دغدغه‌های رهبر انقلاب و مردم شهید پرور دزفول برطرف شود.

پایگاه خبری فرقه نیوز در آینده‌ای نزدیک به انتشار تعداد زیادی عکس، مربوط به مراکز آموزشی و بهداشتی صوفیه در شهرستان دزفول خواهد پرداخت.

منابع:
[۱] رضاییان. علی. مدیریت رفتارهای سیاسی ص ۷٫
[۲] بیانات رهبر فرزانه انقلاب، مورخ ۲۰ اسفند۹۴.
14_284.jpg (600×450)
12_865.jpg (600×450)
10_917.jpg (600×450)

درباره ی admin

همچنین ببینید

از رسیدن صوفیه سیاسی به ناکجاآباد تا توهین به اطرافیان نورعلی تابنده

بازیچه شدن نورعلی تابنده توسط مشاورین سیاسی و هدایت این فرقه به ناکجا آباد با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *