خانه / اخبار / حذف القاب خاص منتشر شده در اگهی ترحیم شیخ برکنار شده گراش

حذف القاب خاص منتشر شده در اگهی ترحیم شیخ برکنار شده گراش

فرقه سیاسی صوفیه با حذف القاب خاص درج شده در اگهی منتشر شده در شهر گراش با منتشر کردن اگهی جدید در تهران به خنثی سازی افشاگری های رسانه ها پرداخت.

فرقه سیاسی صوفیه با حذف القاب خاص درج شده در اگهی منتشر شده در شهر گراش با منتشر کردن اگهی جدید در تهران به خنثی سازی افشاگری های پایگاه خبری فرقه نیوز پزداخت.

درج الفاظ خاص در اگهی منتشر شده در شهر گراش موجب ناراحتی بزرگان این فرقه شد تا با منتشر کردن اگهی ترحیم جدید الفاظ عارف،سالک و دیگر الفاظ خاص حذف شود و از شیخ برکنار شده گراش با لفظ «فقیر محترم» برکناری و خلع شیخیت وی را به فقرای گراش یاداور شوند.

نکته جالب مراسم گرامیداشت تهران درج ذکر بیمار بودن در اگهی ترحیم شیخ گراش بود که این حرکت برای اولین بار توسط این فرقه سیاسی انجام شد و تا کنون سابقه نداشته است.

عدم توجه نورعلی تابنده به مراسم گرامیداشت شیخ برکنار شده گراش در تهران در حالی صورت گرفت که شیوخ این فرفه در یک حرکت هماهنگ در این جلسه حضور پیدا کردند.

مراسمی که بعد از سخنرانی خانقاه امیرسلیمانی تهران برگزار شد ولی نورعلی تابنده قطب این فرقه سیاسی علاوه بر عدم حضور در این مراسم در دو نوبت سخنرانی خود هیچ اشاره ای به فوت و مراسم گرامیداشت این شیخ برکنار شده نکرد.

Buy cheap Viagra online

مراسم اجباری شیخ برکنار شده گراش با حضور تعدادی از شیوخ فرقه سیاسی صوفیه و با سخنرانی ماذون این فرقه جناب کاشانی برگزار شد تا با این مراسم اجباری، به نحوی افشاگری های پایگاه خبری فرقه نیوز خنثی شود و موجب عدم بیداری فقرای حقیقت طلب شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *