خانه / اخبار / باج سبیل جریان انحرافی مکتب با نقاب اهل حق در سفر اقای روحانی به کرمانشاه

باج سبیل جریان انحرافی مکتب با نقاب اهل حق در سفر اقای روحانی به کرمانشاه

جریان انحرافی مکتب بار دیگر با سو ُ استفاده از نام اهل حق به سیاه نمایی فضای داخلی پرداخت.

این جریان انحرافی که چندی قبل با ترور امام جمعه هشتگرد به پایان حیات خود رسیده بود،  با یک برنامه ریزی دقیق و هدایت شده برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی نقاب به صورت زد و خود را از پیروان اهل حق نامید تا در مواقع حساس وارد میدان شود.
سفر اقای روحانی به استان کرمانشاه فرصت طلایی برای جریان انحرافی مکتب ایجاد کرد تا بار دیگر با زدن نقاب اهل حق به سیاه نمایی فضای داخلی بپردازد تا با تامین خوراک رسانه های معاند مورد حمایت اربابان خارجی خود قرار گیرند و باج سبیل خود را دریافت کنند.

Buy cheap Viagra online

در این بین رسانه های وابسته به  فرقه سیاسی صوفیه  مثل همیشه با تغذیه از رسانه های معاند به رونمایی از  ماهیت سیاسی خود پرداخت و از جریان انحرافی مکتب با عنوان اهل حق یاد کرد تا  دفاع تمام قد از جریان انحرافی مکتب و انتصاب ان به اهل حق در حالی توسط فرقه صوفیه گنابادیه صورت گیرد که بزرگان اهل حق بارها از جریان انحرافی مکتب تبری جسته و به انحرافی بودن ان تاکید کردند.

هدایت و خط دهی جریان انحرافی مکتب از فرانسه قبل از سفر اقای روحانی به کرمانشاه صورت گرفت تا تعدادی از اعضای این جریان انحرافی در یک حرکت هماهنگ در زمان سفر اقای روحانی خوراک رسانه های معاند را تامین کنند تا باردیگر این جریان انحرافی مورد توجه اربابان خارجی خود قرار گیرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

سیاست و فرقه صوفیه بکتاشیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *