خانه / اخبار

اخبار

درآمدزایی کلان فرقه صوفیه گنابادی در بیدخت با فروش قبرهای میلیونی

مدتی است عناصر بومی فرقه صوفیه گنابادی در شهر بیدخت(مرکز فرقه)، با هدف کسب درآمد بیشتر فروش قبر در آرامگاه فرقه را در دستورکار خود قرار داده‌ و توانسته‌اند علاوه بر با کسب درآمد نسبتاً بالا، برای پیشبرد فعالیت‌های فرقه‌ای خود در منطقه،‌ منابع مالی زیادی را نیز به تشکیلات …

ادامه نوشته »

بیلبورد و پلاکاردهای تبلیغاتی تفکرات انحرافی فرقه اهل حق در سطح شهر+عکس

حرمت شکنی فرقه ضاله اهل حق در ایام اربعین حسینی همراه با حمایت بی‌سابقه مسئولین در حالی در سطح شهر کرمانشاه افزایش یافته، که این شهر شهید پرور در این ایام با مهمان نوازی گرم خود میزبان صدها هزار مسافر اربعین است.

ادامه نوشته »

از رسیدن صوفیه سیاسی به ناکجاآباد تا توهین به اطرافیان نورعلی تابنده

بازیچه شدن نورعلی تابنده توسط مشاورین سیاسی و هدایت این فرقه به ناکجا آباد با انتقادات و هجمه فقرای قدیمی همراه بود و کار به نقل قول‌سازی و تحریف سخنان اقطاب گذشته کشیده شد و با استفاده ابزاری از فقرا شاهد ذبح سلوک به ظاهر عرفانی صوفیه گنابادیه بودیم.

ادامه نوشته »

سوء استفاده دراویش از ساده دلی مردم در کلام مرحوم دولابی

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: خدا در قرآن می‌فرماید: یَهدِی اللهُ لِنُورِهِ مَن یَشاءُ (سوره نور آیه ۳۵) خدا به نور خودش هدایت می‌کند. بعد گفت: من یشاء=. این من یشاء به چه کسی می‌خورد؟ به ما می‌خورد دیگر!

ادامه نوشته »

مزار شمس تبریزی در خوی جولانگاه عرفان شیطانی

ترویج سماع و تعالیم شمس تبریزی در تیتر یک روزنامه اطلاعات ؛ این روزنامه سابقه زیادی در ترویج تصوف فرقه ای به خصوص فرقه صوفیه گنابادیه دارد ، انتشار پیام تسلیت فوت محبوبعلیشاه و هادی تابنده و موارد دیگر ، توسط روزنامه اطلاعات از رویکرد قابل تامل این روزنامه در …

ادامه نوشته »

رویکرد فرقه سیاسی صوفیه در مقابل خاکریز انقلاب

فرقه سیاسی صوفیه با توجه به رویکرد سیاسی و ابن الوقت بودن هر لحظه رنگ عوض می کند و هیچ گاه در زمان های مختلف یک نظر واحد درمورد نماز جمعه نمی دهد و همیشه با توجه به موقعیت زمانی و اربابان خود حرکت می کند.

ادامه نوشته »